Zavřít reklamu

Oznámen Ratchet & Clank: Into the Nexus

Byl oznámen nový díl ze série Ratchet & Clank s podtitulem Into the Nexus.

12. 7. 2013    

Společnost Sony Computer Entertainment Europe včera oznámila zbrusu nový titul z oblíbené série Ratchet & Clank s názvem Ratchet & Clank: Into the Nexus. Tam, kde jsme naše hrdiny opustili v titulu Ratchet & Clank: A Crack in Time, se k nim opět vracíme v nové hře Ratchet & Clank: Into the Nexus, která představuje dobrodružnou plošinovku se silným příběhem, plnou srdečného humoru, neskutečně vylepšených zbraní, zběsilých přesunů z planety na planetu a zcela nových světů, které čekají na objevení.

Značka Ratchet & Clank se hned po svém uvedení v listopadu roku 2002 stala jednou z nejúspěšnějších a s prodeji přesahujícími 26 milionů kopií po celém světě se zařadila mezi nejpopulárnější tituly společnosti SCEE všech dob.

V novém titulu nám vývojáři ze společnosti Insomniac Games přináší naše hrdiny v té nejlepší formě a možná se i konečně dozvíme něco o Ratchetově záhadném původu. Poté, co na konci jedné z nejproslulejších honiček v celé meziplanetární historii skončili Vendra a Neftin Prog v klepetech, nabízí Ratchet & Clank své služby při eskortu těchto nebezpečných kriminálníků do nápravného zařízení Vartax. Po strhujícím útěku z vesmírného vězení na zapomenutém okraji celé galaxie se Ratchet & Clank ocitají zcela ztraceni v opuštěném sektoru. V nejtemnějších hlubinách vesmíru odhalují interdimenzionální jev, který představuje hrozbu pro celou galaxii – a který dovede Ratcheta k zásadnímu rozhodnutí!

Ratchet & Clank: Into the Nexus představuje dokonalé spojení klasických prvků série Ratchet & Clank a zcela nových elementů přinášejících mix zbrusu nových herních mechanismů, hrdinského dobrodružství se silným příběhem, humoru, který nezná hranic, i všem dobře známých a oblíbených postav. Zbystřete pozornost a nenechte se ničím zaskočit – nová území, zbraně, zařízení i nepřátelé vás v novém dobrodružství nenechají ani na okamžik vydechnout. Ve vesmíru je totiž zase jednou nebezpečno!

Hra vyjde koncem letošního roku pro konzoli Playstation 3 za 30 dolarů, a to jak digitálně tak i krabicově.