Zavřít reklamu

Ovládněte boj v Battlefield 3

Společnost Electronic Arts dnes oznámila speciální obsahový balíček Physical Warfare Pack pro všechny hráče, kteří si již předobjednali nebo teprve předobjednají limitovanou edici očekávané akční pecky Battlefield 3. Zbrusu novým bonusem je nášup exkluzivního obsahu v podobě zbraní a další výbavy, jež bude k dispozici ke stažení formou kódu v balení Battlefield 3 Limited Edition. […]

25. 5. 2011    

Společnost Electronic Arts dnes oznámila speciální obsahový balíček Physical Warfare Pack pro všechny hráče, kteří si již předobjednali nebo teprve předobjednají limitovanou edici očekávané akční pecky Battlefield 3. Zbrusu novým bonusem je nášup exkluzivního obsahu v podobě zbraní a další výbavy, jež bude k dispozici ke stažení formou kódu v balení Battlefield 3 Limited Edition.

Bonusové in-game předměty z Physical Warfare Pack zahrnují exkluzivní lehký kulomet Type 88 s dvounožkou pro větší přesnost střelby a omezení zpětného rázu, tlumič pro odstřelovací pušku SKS (jediný ve hře!), smrtící flešetovou munici pro poloautomatickou brokovnici DAO-12 a přístup k této brokovnici hned v den vydání Battlefield 3. Battlefield 3 Limited Edition obsahuje navíc zdarma první obsahový balíček Battlefield 3 Back to Karkand, který přináší nové verze legendárních map z Battlefield 2Strike at Karkand, Gulf of Oman, Sharqi Peninsula a Wake Island.

Battlefield 3 předbíhá svou dobu díky výkonu nového enginu Frostbite™ 2 studia DICE. S touto technologií vyniká především vysokou kvalitou grafického zpracování, efekty destrukce, dynamickým zvukem a animacemi postav řízenými technologií ANT z nejnovějších her EA SPORTS™. V Battlefield 3 se hráči ocitnou v roli příslušníka elitní jednotky americké námořní pěchoty a zažijí adrenalinové mise v rozmanitých lokacích, jako jsou Paříž, Teherán či New York. Bojiště působí realističtěji a umožňují mnohem vyšší míru interakce.

Battlefield 3: Psychical Warfare Pack

LEHKÝ KULOMET TYPE 88

Exkluzivní zbraň

Type 88 je lehký, plynem poháněný a vzduchem chlazený kulomet vybavený dvounožkou pro ideální stabilitu. Rozložením stojánku na vhodném povrchu dosáhnete znatelného zlepšení přesnosti střelby i omezení zpětného rázu. Vyzbrojeni Typem 88 vytvoříte účinnou bariéru ve vstupu nepřátel do vámi ovládaného území.

 

BROKOVNICE DAO-12

Okamžitý přístup

Není těžké uhodnout, proč je DAO-12 mezi hráči Battlefieldu 2 tak oblíbenou zbraní. Jde o všestrannou, poloautomatickou brokovnici, jejíž zásobník s kapacitou 12 nábojů můžete naplnit čtyřmi různými druhy munice. Pokud jde o střety na blízko, neexistuje lepší volba než DAO-12 – a vy jí budete mít v Battlefieldu 3 k dispozici od prvního dne.

 

FLEŠETOVÁ MUNICE DO BROKOVNICE DAO-12

Exkluzivní munice

Tato exkluzivní průrazová munice dodává vaší brokovnici DAO-12 ještě smrtonosnější účinnost. Každý náboj typu flechette obsahuje několik palec dlouhých wolframových šipek, které prorazí většinou materiálů – kovem, dřevem, zdivem. Kdykoli vylezete za rohem, abyste narazili na přepadovku nepřátel, budete si přát, aby vaše brokovnice byla “nakrmena” právě touto municí.

 

TLUMIČ PRO SNIPERSKOU PUŠKU SKS

Exkluzivní modifikace

Tento exkluzivní přídavek je jediným sniperským tlumičem v celé hře. Jakmile jej nainstalujete na rychlopalnou a vysokokapacitní SKS, proměníte pušku v ideální zbraň pro týmového průzkumníka, který potřebuje poskytovat spolubojovníkům účinnou podporu, aniž by vyzradil místo svého úkrytu. Tlumič je nezbytným upgradem pro každého seriózního snipera a jinde ho prostě neseženete!