Zavřít reklamu

Otec fenoménu God of War nejspíš pracuje na dalším projektu, kterým vše předešlé překoná

Dočkáme se překonání God of War?

23. 11. 2018     Zdroj

God

Hra God of War, která dorazila před pár měsíci na PlayStation 4, je mnohými označována za jednu z nejlepších her této dekády. Lví podíl má na tomto úspěchu i Cory Barlog, který práce na této hře od jejího počátku vedl a mnohými tak je označován za jejího otce. Právě ten ale pravděpodobně již pracuje na další pecce, která by měla God of War dokonce překonat. 

Na Twitteru filmového režiséra Duncana Jonese, který stojí například za filmy Zdrojový kód či Warcraft, se objevily velmi zajímavé fotografie, na kterých je filmař s Balrogem. Na tom by nejspíš nebylo nic tak zvláštního, kdyby pod jedním z příspěvků nebylo napsáno “Pokud jste si mysleli, že je God of War jeho magmus opus (Balrogovo největší dílo), budete si muset počkat”. Z této zdánlivě nevinné věty tak lze vyvodit, že Balrog má již rozpracovaný nový herní projekt, který by mohl God of War překonat. 

V tuto chvíli je samozřejmě absolutně nejasné, o co přesně by se mohlo jednat. Vzhledem k nedávnému vydání God of War jsou totiž práce na novém projektu velmi pravděpodobně zatím v plenkách. Ale kdo ví. Za pár měsíců už by mohlo být mnohem jasněji. V úvahu však připadá i možnost, že Balrog pracuje na hře pro budoucí generaci konzolí, což by znamenalo, že se jejího oznámení dočkáme podstatně později. Nechme se tedy překvapit.