Zavřít reklamu

ONRUSH dostane veřejnou betaverzi

Závodní kousek ONRUSH nabídne veřejnou betaverzi ještě před uvedením na trh. Kdy konkrétně proběhne a co nabídne?

10. 5. 2018    

Sony se v posledních letech rozhodlo zaměřit jiným směrem, a tak již nové díly ze závodní série Motorstorm nevychází. Toho hodlá využít společnost Codemasters, která tuto díru na trhu vyplní závodním titulem ONRUSH. Za hrou totiž stojí stejné studio, jako právě za sérií Motorstorm a rovněž také za titulem Driveclub.

Že by nový Motorstorm?

Zatímco Motorstorm byl vynikající sérií, tak pro Driveclub to do budoucna příliš růžové nevypadá. Slibovaný obsah, který měl být již na začátku hry, tak nebyl dostupný ani dlouhé měsíce poté. Tvůrci nyní oznámili veřejnou betu, která bude dostupná již velmi brzy a hráči si tak budou moci vyzkoušet toto šílené závodění předem.

Otevřená beta začne ve čtvrtek 17. května ve 14 hodin a skončí v pondělí 21. května v 10 hodin. Betu půjde stahovat předem od úterý 15. Května, přičemž ji půjde i předobjednat. Beta bude dostupná na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. Codemasters počítá i s PC verzí, ta však zatím nemá datum vydání.

ONRUSH beta nabídne multiplayerový mód – Superstar Practice. Ten si budete moci užít v sólo závodění, ale i v rámci multiplayeru. Některé z odměny v rámci bety se pak hráčům převedou i do plné hry. Hra vyjde pro PS4 a Xbox One 5. května.

Možnosti, tratě a vozy, které budou v betě dostupné:

Tratě – (Obě tratě nabídnou různé povětrnostní podmínky a denní i noční cyklus)
– Big Dune Beach
– Crater Lake

Módy
– Overdrive
– Countdown

Třídy vozidel
BLADE
– Firewall
– Crashbang
– Tumbler

VORTEX 
– Turbulence
– Touchdown
– Spiral

INTERCEPTOR 
– Rampage
– Surge
– Pinpoint

TITAN
– Blockade
– Shield
– Impact

Zdroj: wccftech.com