Zavřít reklamu

Ohlášen titul Green Hell

Původní autoři z Techlandu se dali dohromady v novém studiu a připravují survival hru Green Hell.

22. 5. 2018    

Tvůrci ze studia Techland vždy dokázali překvapit zajímavým konceptem. Jejich tažení začalo s populární zombie sérií Dead Island. Následně jsme se dočkali podobného ražení v Dying Light a jak se ukazuje, tak i další titul od ex-vývojářů je podobným typem hry. Ti, kteří již nepůsobí ve studiu se pouštějí společně do nového projektu, kterým je Green Hell.

Ačkoliv k tomu název trochu svádí, tak nepůjde o simulátor zahradníka, nýbrž si prožijete doslova peklo v amazonské džungli. Amazonská džungle nabídne ideální místo pro drsné přežití. Smrtonosný hmyz, všudypřítomné nástrahy přírody, nebezpeční predátoři a do toho potíže se základními surovinami.

Kdy se dočkáme?

Hra se bude tvrdě zaměřovat na vaše přežití, což znamená, že budete sbírat vodu, bojovat s nemocemi či infekcemi, parazity a zraněními a mnoho dalšího. Studio k ohlášení hry přidalo informaci, že hráči budou zkoušeni nejen po fyzické, ale i psychické stránce. To znamená, že hra bude jakýmsi psychologickým hororem.

Studio zformované z bývalých autorů Techlandu, nese název Creepy Jar a hodlá vytvořit nezapomenutelný zážitek. Rovněž ona Amazonie by měla být velmi věrně zpracována. Již v létě by měl být dostupný předběžný přístup pro PC verzi. S konzolovými verzemi se pak počítá následně po startu. Konečné vydání hry, ale zatím stanoveno nebylo.

Zdroj: psu.com