Zavřít reklamu

Oficiální stránky Zaklínače 2 v češtině

Společnost Comgad, výhradní distributor PC hry Zaklínač 2: Vrahové králů pro český a slovenský trh, oznamuje spuštění české verze oficiálních stránek určených výše zmíněné PC hře. Dále přináší upřesňující informace o dostupnosti češtiny v hrách zakoupených mimo distribuční síť Comgadu. Po jednání s vývojářským studiem CD Projekt RED, které má na starosti tvorbu PC her […]

26. 1. 2011    

Společnost Comgad, výhradní distributor PC hry Zaklínač 2: Vrahové králů pro český a slovenský trh, oznamuje spuštění české verze oficiálních stránek určených výše zmíněné PC hře. Dále přináší upřesňující informace o dostupnosti češtiny v hrách zakoupených mimo distribuční síť Comgadu.

Po jednání s vývojářským studiem CD Projekt RED, které má na starosti tvorbu PC her o Zaklínači, se společnosti Comgad podařilo domluvit a implementovat do oficiálních stránek www.thewitcher.com také českou verzi. Fanoušci si nyní mohou přečíst veškeré informace o hře, postavách a příběhu ve svém rodném jazyce a nechybí ani česky otitulkované verze všech dosud vydaných vývojářských deníčků. Vzhledem ke spekulacím, které se ohledně dostupnosti češtiny na jiných než výhradně českých verzích hry objevily, přináší společnost Comgad upřesňující informace. Český překlad formou titulků bude obsažen pouze v české verzi hry distribuované společností Comgad na našem a slovenském trhu (na krabici bude český překlad názvu hry a informace o lokalizaci; podrobnosti naleznete Zde. PC hra Zaklínač 2: Vrahové králů zakoupená v digitální distribuci např. na GoG.com, ve službě Steam či na jiných zahraničních obchodech, případně u neověřených partnerů v tuzemsku českou lokalizaci obsahovat nebude.