Zavřít reklamu

Odolný a rychlý SanDisk Extreme PRO Portable SSD míří na český trh

Komerční sdělení

3. 12. 2019    

Tisková zpráva: Přenosný externí SSD disk SanDisk Extreme PRO Portable SSD využívá vlastní firemní technologii NVMe k dramatickému zvýšení přenosových rychlostí až na 1 050 MB, které umožní rychleji přesunovat soubory a upravovat je přímo na disku. Odolné pouzdro pomáhá chránit digitální obsah všude na cestách. Disk je k dostání v kapacitě až 2 TB a je kompatibilní se zařízeními PC nebo Mac. K dispozici je připojení USB konektory typu C nebo A.

SanDisk Extreme PRO Portable SSD využívá vlastní bleskově rychlou technologii NVMe k dramatickému zvýšení přenosových rychlostí až na 1 050 MB/s** a plně využívá rozhraní USB 3.1 druhé generace**. Takže je možné upravovat soubory přímo na externím disku. To šetří nejen čas ale i kapacitu interního disku v počítači.

Odolná konstrukce s tělem z hliníku chrání jádro SSD disku a odvádí teplo. Plášť z pevného silikonového kaučuku navíc zvyšuje nárazuvzdornost a krytí IP55 se postará o odolnost vůči vodě a prachu.1 Malé a lehké provedení disku SanDisk Extreme PRO Portable SSD znamená, že mít svůj obsah u sebe při cestách po městě nebo do zahraničí nemůže být jednodušší. Externí disk spolupracuje s počítači PC i Mac™ hned po vybalení a lze ho připojit pomocí konektorů USB typu C a A3. To usnadňuje zahájení práce a její pokračování téměř ve všech situacích.

Cena a dostupnost

SanDisk Extreme PRO Portable SSD je dodáván ve třech kapacitách. U kapacity 500 GB ceny začínají na 4 130 Kč včetně DPH.

Specifikace

  • Kapacita 500 GB/ 1 TB / 2 TB
  • Rozhraní: USB 3.1 2. generace
  • Konektor: USB-C
  • Kompatibilita: Počítače PC a Mac – žádné ovladače nejsou potřeba
  • Kompatibilní se systémy Windows 10, Windows 8, Windows® 7 a Mac OS 10.9+
  • Rozměry: 110,26 mm × 57,34 mm × 10,22 mm
  • Rychlost sekvenčního čtení: 1050 MB/s