Zavřít reklamu

Odhalí Ubisoft na E3 Splinter Cell: Blacklist?

Na internetu se objevili první informace o dalším pokračování známé špionázní série Splinter Cell. Nový díl s podtitulem Blacklist by měl být oficiálně odhalen příští týden na E3.

31. 5. 2012    

Splinter Cell: Blacklist

Ubisoft podle posledních informací, které se objevili na internetu, chystá příští týden na E3 oznámit Splinter Cell: Blacklist. Děj nové dílu špionážní akce s podtitulem Blacklist by se měl odehrávat po událostech roku 2010 z Convictionu. Příběh se bude soustředit kolem Samových nepřátel, kteří jsou na černé listině.

Sam Fisher vypadá opět ve skvělé formě, nemá šedé vlasy (brzy se dozvíme proč), vrátí se do svého speciálního obleku a chybět nebudou ani oblíbené noční brýle. Všechny tyto informace pocházejí od uživatele fóra NeoGAF, který podle všeho již viděl plakát na hru.

Mělo by se jednat o první plnohodnotný titul od Jade Raymondové a jejího studia Ubisoft Toronto. Splinter Cell: Blacklist vyjde pravděpodobně v lednu příštího roku na PlayStation 3, Xbox 360 a Wii U. Ubisoft také plánuje limitovanou edici hry.  

Zda je toto pravda, se dozvíme již příští týden, kdy začíná letošní herní výstava E3.