Zavřít reklamu

Odhaleny první fotky z filmu Monster Hunter

Monster Hunter nám ukazuje první fotografie z natáčení. Od předlohy se bude znatelně lišit.

12. 11. 2018     Zdroj

Ačkoliv se filmovým adaptacím podle videoher příliš nedaří, tak i tak se objevují nápady a možnosti, jak natočit další. V minulém roce to například zkoušela Lara Croft ve snímku Tomb Raider, ale zájem příliš velký nebyl. Nyní to opět zkouší Paul W.S. Anderson. Ten je znám svou sérií Resident Evil a momentálně se soustředí na to, aby přivedl na filmová plátna také Monster Hunter.

Monster Hunter ukazuje první fotky z natáčení

Tato série je ve světě nesmírně populární a letos jsme se dočkali vydařeného Monster Hunter: World. Paul W.S. Anderson si pochopitelně nedokáže svůj snímek představit bez Milly Jovovich, která je jeho ženou a zahraje si jednu z hlavních rolí. Ta právě dnes zveřejnila první fotky z natáčení filmu. Bohužel nám dávají tušit, že z předlohy si film nejspíše bere jen název.

Zasazení a prostředí bude absolutně odlišné. Armádní jednotka z našeho světa má být totiž vtažena do jiné dimenze, kde bude bojovat s tajemnými monstry. Příběh zní jako z toho největšího béčka, jaké si aktuálně dokážeme představit, takže je tu silná obava o celý film. Ostatně Andersonovi filmy jsou sice populární, ale nejde o kdovíjaké kinematografické zážitky.

Poněkud zarážející je fakt, že společnosti Capcom toto vůbec nevadí a nechává celý tvůrčí proces čistě na režisérovi. Také se bojíte?