Zavřít reklamu

Odhalen Crash Team Racing. Nostalgie udeří znovu!

Crash Team Racing je další populární titul z éry PlayStation 1, který se dočká předělávky.

7. 12. 2018     Zdroj

Dalo se předpokládat, že po obrovském úspěchu hry Crash Bandicoot N. Sane Trilogy bude Activision tlačit na to, aby se tento vačnatec znovu objevil. K tomu všemu se zadařilo i Spyrovi, který je rovněž velmi dobrou a nostalgickou záležitostí. Crash prodal přes 5 milionů kopií, a kromě dalšího dílu, který je ve vývoji nás čeká i další remaster. Tím není nic jiného než Crash Team Racing.

Crash se opět posadí do motokáry

Předělávka bude udělaná úplně stejně, jako tomu bylo u trilogie. Grafický engine bude použit stejný a dočkáme se totožné hry, jako byl původní Crash Team Racing. Nová hra ponese navíc podtitul Nitro-Fueled.

Titul nabídne to, co jej kdysi dělalo tak úspěšným. Crash společně se svými kumpány bude závodit v arénách a nebudou chybět bedny plné jablíček, různé zbraně, nitro a šílené zápolení. Splitscreen byl potvrzen a nově se hra dočká také možnosti hrát proti sobě online. Toto nám dává šanci, že by do budoucna mohl vyjít i Crash Bash, kde by multiplayer byl výbornou záležitostí.

Hra vyjde 21. června 2019, a to pro PlayStation 4. Další platformy zatím nejsou oznámené, ale dá se předpokládat, že PlayStation bude mít časovou exkluzivitu.