Zavřít reklamu

Odhalen Crash Team Racing. Nostalgie udeří znovu!

Crash Team Racing je další populární titul z éry PlayStation 1, který se dočká předělávky.

7. 12. 2018     Zdroj

Crash - Kart 2

Dalo se předpokládat, že po obrovském úspěchu hry Crash Bandicoot N. Sane Trilogy bude Activision tlačit na to, aby se tento vačnatec znovu objevil. K tomu všemu se zadařilo i Spyrovi, který je rovněž velmi dobrou a nostalgickou záležitostí. Crash prodal přes 5 milionů kopií, a kromě dalšího dílu, který je ve vývoji nás čeká i další remaster. Tím není nic jiného než Crash Team Racing.

Crash se opět posadí do motokáry

Předělávka bude udělaná úplně stejně, jako tomu bylo u trilogie. Grafický engine bude použit stejný a dočkáme se totožné hry, jako byl původní Crash Team Racing. Nová hra ponese navíc podtitul Nitro-Fueled.

Titul nabídne to, co jej kdysi dělalo tak úspěšným. Crash společně se svými kumpány bude závodit v arénách a nebudou chybět bedny plné jablíček, různé zbraně, nitro a šílené zápolení. Splitscreen byl potvrzen a nově se hra dočká také možnosti hrát proti sobě online. Toto nám dává šanci, že by do budoucna mohl vyjít i Crash Bash, kde by multiplayer byl výbornou záležitostí.

Hra vyjde 21. června 2019, a to pro PlayStation 4. Další platformy zatím nejsou oznámené, ale dá se předpokládat, že PlayStation bude mít časovou exkluzivitu.