Zavřít reklamu

Od zítřka bude k dispozici Halo: Spartan Assault

Od zítřejšího dne bude dostupné rozšíření Halo: Spartan Assault.

29. 8. 2013    

343 Industries ve spojení s Vanguard Games představili rozšíření pro hru Halo: Spartan Assault s názvem Operation Hydra. To je k dispozici pro stažení od dnešního dne pro zařízení se systémem Windows 8 a Windows Phone 8.  Halo: Spartan Assault  je od svého uvedení na trh v červenci nejčastěji stahovaná aplikace ve Windows Store a aplikace s nejvyšším nárůstem stažení na Windows Phone Store. Operation Hydra poskytne fanouškům pět zcela nových misí včetně nových achievementů na Xbox LIVE.

Halo: Spartan Assault Operation Hydra

Sarah Palmerová zachytí mimozemské vysílání po zničení planety Draetheus V a následuje jej až k jádru planety, aby objevila zdroj signálu. Bojujte společně se Sarah Palmer a vydejte se vstříc řadě nových misí a novému prostředí. Překonejte hrozbu, která je až nebezpečně blízko k domovu.

Rozšíření dále přidává podporu ovladače pro Xbox 360, což umožní ovládání jednotek Spartan-IV tak, jak jsou hráči zvyklí z konzole Xbox, i na PC a tabletech se systémem Windows 8. Současně s uvolněním Operation Hydra je nyní k dispozici Halo: Spartan Assault pro telefony s 512MB RAM a systémem Windows Phone 8. Hratelná demoverze Halo: Spartan Assault s herním tutoriálem a první misí bude k dispozici k bezplatnému stažení od 30. srpna.