Zavřít reklamu

Očekávaná pecka Days Gone nabízí nový trailer

Akční titul Days Gone se připomíná parádním trailerem z TGS.

12. 9. 2018     Zdroj

Akční titul Days Gone bude jedním z taháků příštího roku pro PlayStation 4. Jelikož se blíží akce Tokyo Game Show 2018, tak se postupně vypouštějí informace o nových hrách a také nové trailery. Tvůrci vydali nyní další ukázku, která prokazuje, že život v postapokalyptickém světě není žádné peříčko.

Je libo trochu zombie?

Čekají vás boje se zombiemi, vlky, medvědy či vránami. Days Gone se asi nejvíce podobá seriálu The Walking Dead. Hlavním hrdinou je motorkář Deacon St. John, který bojuje o vlastní život v postapokalyptickém světě plném zombií. Ty jsou unikátní tím, že podobně jako ve filmu Světová válka Z jsou enormně rychlé a velmi krvelačné.

Sony Bend dodává, že velmi důležitým faktem je, že spadají přímo pod Sony a jsou její součástí. Mají tedy plno podporu ve všech aspektech a to jim dává možnost pracovat na něčem, tak unikátním. Jejich snahou je, dohnat konzoli až za limit možností a ukázat, co i takto starý kus hardwaru dokáže. Nechybí ani koooperace v rámci jiných studií, podobně jako tomu je v případě Naughty Dog, Santa Monicy či Guerrilla Games. Ačkoliv každé z nich vytváří jiné hry, tak vzájemná spolupráce a koordinace ze strany Sony funguje precizně.

Máme se tedy na co těšit. Zatím je titul oznámen na 22. Února příštího roku. Nicméně se může datum změnit, neboť na stejný den připadají i tituly Anthem, Crackdown 3 a Metro Exodus.