Zavřít reklamu

Obří únik odhaluje kompletní mapu chystané kovbojky Red Dead Redemption 2

Jak je u Rockstaru zvykem, těšit se můžeme na opravdu velký a rozmanitý svět. A když říkám velký, myslím tím opravdu velký.

23. 10. 2018     Zdroj

Na obří rozmanité mapy od studia Rockstar jsme si za posledních pár let již zvykli. Ostatně, skvělým důkazem je například slavná série Grand Theft Auto, která v každém dílu nabízí opravdu velký herní svět, ve kterém se může hráč dosytosti vyřádit. Není se tak čemu divit, že jsme stejné prvky očekávali i u blížícího se Red Dead Redemption 2, které na naše konzole dorazí už za 3 dny. A jak se zdá, předpoklady se naplní.

Na redditu se objeviyl fotografie z příručky ke hře, která obsahuje právě mapy světa, ve kterém budete se svým hrdinou bojovat o přežití, čest a peníze. Předem však upozorňujeme, že pokud si nechcete pokazit herní zážitek, na galerii pod tímto odstavcem raději neklikejte. O herním světě toho totiž prozradí poměrně dost. 

Pokud si pamatujete první díl hry, při pohledu na mapu vám byly jistě mnohé názvy více než povědomé. Krom těchto míst se ale na mapě objevují i místa, o kterých nám studio Rockstar prozradilo zajímavé detaily už v minulých týdnech. Díky úniku fotek se ale samozřejmě dozvídáme i o spoustě nových míst, o kterých jsme neměli doposud ani tušení. 

Podoba mapy na papíře je jedna věc a reálné prozkoumání tohoto světa je věc druhá. Do toho se ale budeme moci pustit již 26. října, kdy hra konečně na naše konzole dorazí. Snad tedy naplní očekávání a my si ji naplno užijeme.