Zavřít reklamu

Oblíbený Zaklínač 3 možná dorazí na Nintendo Switch

Budou mít majitelé Nintenda Switch důvod k oslavám?

28. 5. 2019     Zdroj

Přestože uplynuly od vydání veleoblíbeného Zaklínače 3 před pár dny již čtyři roky, stále se řadí mezi nejpovedenější hry, které si můžete na konzolích a počítačích zahrát. Není se tak čemu divit, že by si tento fenomén velmi rádi užili i vlastníci konzole Nintendo Switch, která se těší velmi solidní popularitě takřka po celém světě. A podle portálu Nintendo Life by se mohli tito hráči dočkat již brzy. 

Podle úniku fotek a informací by mohl Geralt na displejích Switche kosit monstra již letos v září. S jásáním však zatím počkejte. Hra by totiž prý měla vyjít exkluzivně pro asijský trh, kde takto běží například i Resident Evil 7. Pokud by si z něj vzal Zaklínač příklad, jednalo by se “jen” o streamovanou verzi hry, ke které by bylo potřeba velmi kvalitní internetové připojení. Detaily jsou ale samozřejmě zatím zahaleny tajemstvími. 

Přestože se nyní vývojáři z CD Projekt RED soustředí především na dokončení Cyberpunku 2077, některé zdroje naznačují, že nad dalším pokračováním zaklínače uvažují. Je tedy možné se se v budoucnu pokusí vysoko nastavenou laťku třetího dílu Geralta překonat dílem čtvrtým. Pokud k tomu však skutečně dojde, hra takřka 100% poběží “jen” na konzolích nové generace, Proč? Odpověď je jednoduchá. Hned tak totiž nedorazí a už se samotným Cyberpunkem 2077 se počítá i na konzole nové generace. Je tedy jasné, že než by byl vývoj čtvrtého zaklínače dokončen, byly budou současné konzole již na ústupu.