Zavřít reklamu

Objevily se záhadné fotky nového dílu Assassin’s Creed

Je libo éra vikingů?

6. 5. 2019     Zdroj

Poslední roky byly pro milovníky Assassin’s Creed skutečně šťavnaté. Dočkali se totiž vydání hned  dvou nových dílů v krátkém časovém sledu – konkrétně Origins a Odyssea. Ubisoft se sice netajil tím, že si chce dát nyní od série chvíli pauzu, jak to však vypadá, jeho vývojáři přeci jen na novém dílu pracují. A právě záhadné snímky, které začaly kolovat po internetu, jej mají zachycovat. 

Snímky obrazovky, které se objevily na portálu 4chan, potvrzují zasazení nového Assassin’s Creed do doby vikingů. Hra by se údajně měla jmenovat Assass’s Creed: Ragnarok, avšak prozatím je označována jako AC: Kingdom. Dočkat bychom se jí údajně měli již příští rok a to možná i kvůli tomu, že právě rok 2020 má být bohatý i na konzole nové generace. I na ty má nový asasín cílit, byť bude dle úniků dostupný i na železech starších. 

Snímky se rozhodně nedají označit za kvalitní, jelikož jsou pravděpodobně foceny mobilním telefonem. I samotná hra navíc vypadá velmi “neučesaně”, z čehož lze usuzovat, že se jedná o její první hratelnou verzi. Dočkat bychom se měli klasických prvků jako šplhání či brázdění moří na vlastní lodi. Chybět samozřejmě nebudou ani koně, které budou složit pro rychlé cestování světem. Jeho rozlohu sice neznáme, s ohledem na předešlé dva díly je však prakticky jasné, že bude obří. 

Uvidíme, zda se v následujících dnech či týdnech dozvíme, zda jsou screenshoty pravé, či se jedná o podvrh. Pokud bychom se však skutečně dočkali zasazení mezi vikingy, rozhodně bychom se nezlobili. Toto období je totiž skutečně zajímavé a pro mnohé hráče poměrně neznámé. Jeho prozkoumání v kůži asasína by tak rozhodně na škodu nebylo.