Zavřít reklamu

O seriálového Zaklínače je neuvěřitelný zájem

Už jste seriálového Geralta viděli?

22. 1. 2020     Zdroj

Zaklínač - Geralt

Pokud nežijete v jeskyni, seriál Zaklínač, který před pár týdny dorazil na Netflix, vám zcela jistě neunikl. Mluví o něm totiž bez nadsázky celý svět, jelikož se Netflixu skutečně velmi povedl a to dokonce tak moc, že jej mnozí označují za kata Her o trůny. Jaká čísla tento seriál s legendárním Geraltem zatím zaznamenal?

Velmi zajímavými čísly sledovanosti se nyní pochlubil samotný Netflix v rámci oznámení svých finančních výsledků za uplynulé čtvrtletí. Dle jeho slov se Zaklínači daří natolik dobře, že má skvěle našlápnuto k tomu, aby se stal seriálem s nejúspěšnější první sezonou všech dob. Během prvního měsíce se na něj totiž mělo podívat po celém světě na 76 milionů domácností, což je naprosto úchvatné číslo, které navíc mnohdy až několikanásobně překonává přímé konkurenty. 

Jak se bude Zaklínači dařit nadále je v tuto chvíli ve hvězdách. Nicméně se dá očekávat, že boom kolem něj hned tak neopadne – ba naopak. Netflix totiž jich chystá jeho druhou sérii, která by snad měla být ještě lepší než ta první. Nezbývá tedy než doufat, že se obří očekávání naplní a seriál nás opět uchvátí.