Zavřít reklamu

O demo Anthemu byl obří zájem. Dokonce kvůli němu kolabovaly servery

Demo Anthemu mohlo být pro mnohé zklamáním.

28. 1. 2019     Zdroj

Anthem

Pokud jste se stejně jako já těšili minulý týden na to, až si v rámci VIP dema osaháte dlouho očekávaný Anthem, možná jste stejně jako já nakonec byli zklamaní. Nikoliv však proto, že by byla hra v určitých ohledech špatná, ale zkrátka proto, že jste si ji neosahali tak, jak jste očekávali. Zájem o test Dema byl totiž podle dostupných informací obří, s čímž nejspíš BioWare tak úplně nepočítalo a nepřichystalo na tento stav své servery, které se co chvíli potýkaly s výpadky. Bioware však chystá pro VIP hráče kompenzaci. 

Vývojáři si jsou dle svého blogu vědomi toho, že vypuštění dema nebylo zvládnuto zcela ideálně a v těchto dnech intenzivně pracují na vychytání všech mušek, které by mohly postihnout Demo pro “běžné smrtelníky”. Zklamaným “VIPčkářům” pak hodlají vývojáři nadělit skin pro Javelin, který obdrží po vydání plné hry, Rozhodně se tak nedá říci, že by vývojářům na jejich hráčích nezáleželo. 

Snad se tedy vývojářům podaří dotáhnout vše do zdárného konce a druhé demo se již s problémy potýkat nebude. Pokud by tomu tak totiž nebylo, účel dema by se absolutně minul účinkem. Vývojáři se totiž kasali tím, že chtějí, aby si hráči hru před nákupem nejdříve vyzkoušeli, než se za ní rozhodnou dát plnou cenu. Tato ušlechtilá myšlenka by však mohla pohořet právě kvůli technické stránce.