Zavřít reklamu

O Assassin’s Creed: Unity zdarma byl obrovský zájem

Kdo by nechtěl skvělou hru zdarma, že?

29. 4. 2019     Zdroj

Svět nedávno zasáhla velmi smutná zpráva. Pařížskou katedrálu Notre-Dame totiž zachvátily znenadání plameny a její značnou část nenávratně zničily. S touto hrůzou se však nechtějí mnozí vlivní lidé smířit a proto na její obnovu přispívají neuvěřitelnými částkami. Ruku k dílu přiložil i Ubisoft a to jak finančně, tak i “herně”. Že nevíte, o co se jedná? Ale víte. 

Pokud náš portál čtete pravidelně, nedávno jste určitě zaznamenali zprávu o možnosti stáhnout si zcela zdarma hru Assassin’s Creed: Unity, ve které se právě pařížský Notre-Dame objevuje. Této možnosti hráči využívají plnými doušky, jelikož podle zahraničních zdrojů již stáhli na tři miliony kopíí, což je skutečně parádní číslo. To dokládá i fakt, že se jedná jen o PC verze. Kdyby Ubisoft uvolnil i verze pro konzole, je jasné, že by bylo toto číslo ještě o poznání vyšší. 

Pokud jste si Unity zdarma doposud nestáhli, máte již bohužel smůlu. Akci bylo totiž možné využít jen do 25. dubna. To však minimálně vlastníky Xboxů One příliš mrzet nemusí. Tato hra se totiž dá v obchodech sehnat za neuvěřitelně nízké částky pohybující se okolo jednoho či dvou dolarů. Za tuto cenu se tedy pořídit rozhodně vyplatí.