Zavřít reklamu

Nový The Elder Scrolls 6 se na E3 neukáže

Očekávaná herní pecka dnes zřejmě nedorazí.

2. 4. 2019    

Jestli se o Bethesdě v poslední době mluví, je to rozhodně prakticky jen v souvislosti se zpackaných Falloutem 76. Ten totiž nejenže nenaplnil očekávání, ale stal se suverénně nejkritizovanější hrou posledních měsíců. Vývojářům se v něm totiž nepodařilo prakticky nic a ani updaty úroveň hry příliš nepozvedly. Jeden by si tak řekl, že se Bethesda pokusí rychle “zahladit stopy” jinou, o poznání povedenější hrou. Té se však zřejmě ještě chvíli nedočkáme.

Jednou z nejočekávanějších herních pecek z dílny tohoto studia je bezesporu nový The Elder Scrolls 6. Tato herní série je totiž fanoušky naprosto zbožňovaná a nový díl by měl její úroveň posunout opět o pořádný kus vpřed. Zda tomu tak bude či ne se však ještě chvíli nedozvíme. Na nedávném streamu totiž vývojáři prozradily, že o hře nebudou na letošní E3 mluvit, z čehož se dá víceméně vyvodit to, že dnes nedorazí.

V tuto chvíli můžeme jen hádat, kdy se novinky dočkáme. V úvahu sice připadá to, že jí vývojáři chystají až pro novou generaci konzolí. Těžko však říci, zda se jí dočkáme za rok, dva či pět let. Třeba si tak chce dát Bethesda jen na čas, aby do světa nevypustila další paskvil typu Fallout 76. Další takový přešlap by se jí totiž rozhodně nevyplatil, ba naopak.