Zavřít reklamu

Nový přídavek k Borderlands 3 se bude odehrávat v mysli vyšinutého záporáka

Nově ohlášený přídavek do třetích Borderlands bude sloužit jako prostředek k zevrubné inspekci pocitů záporáka z dílu druhého, Psycho Kriega. Toho dovedla do jeho současného stavu vědomosti o existenci Vaulthally, mýtem opředeného místa, ke kterému se bdou hráči muset prostřílet právě skrze Kriegovu mysl. Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck má být těžce terapeutickou záležitostí. […]

25. 8. 2020     Zdroj

Nově ohlášený přídavek do třetích Borderlands bude sloužit jako prostředek k zevrubné inspekci pocitů záporáka z dílu druhého, Psycho Kriega. Toho dovedla do jeho současného stavu vědomosti o existenci Vaulthally, mýtem opředeného místa, ke kterému se bdou hráči muset prostřílet právě skrze Kriegovu mysl.

Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck má být těžce terapeutickou záležitostí. Během pobytu v Kriegově mysli totiž potkáme různé jeho démony a pomůžeme mu se vyrovnat s jeho minulostí. Jenom namísto opatrných psychologických postupů použijeme třeba radioaktivní brokovnici.

Rozšíření nabídne novou kampaň, kosmetické doplňky i vybavení. Přístupné bude pro všechny majitele Season Passu zdarma, ostatní si ho budou muset zaplatit. Hráčům se v novém přídavku zvyšuje úroveň na šedesát pět. Psycho Krieg and the Fantastic Fustercluck vychází 10. září.