Zavřít reklamu

Cate Blanchett si střihne hlavní roli v Borderlands filmu

Oskarová herečka Cate Blanchett bude hrát Lilith.

30. 5. 2020     Zdroj

borderlands3-5

Borderlands je další hrou, kterou uvidíme i na filmových plátnech. Poprvé byly práce na filmu potvrzeny už v roce 2015, každopádně od té doby jsme se mnoho nového nedozvěděli. Jedinou výjimku tvořilo prohlášení z minulého roku, ve kterém herní studio Gearbox potvrdilo, že se na filmu Borderlands stále pracuje a že by chtěli obsadit Dwayna Johnsona. V těchto dnech však byla potvrzena jiná hollywoodská hvězda, která si v tomto filmu zahraje. A to Cate Blanchett.

Tuto oskarovou herečku pravděpodobně nemusíme nikomu představovat. Znát ji můžete z filmů jako je Pán Prstenů, Hobit, Královna Alžběta nebo třeba Thor: Ragnarok. V Bordelands filmu bude hrát postavu Lilith, která je hlavní protagonistkou této série a hráči se s ní potkají ve všech čtyřech dílech.

O samotném filmu ještě víme, že jej režíruje Eli Roth, který se proslavil hlavně horory Hostel a Hostel 2. Ani jeden z jeho filmů však neudělal žádnou díru do světa a hodnocením se drží většinou v podprůměrných číslech. Snad se to tedy s chystaným filmem Borderlands změní.