Zavřít reklamu

Nový obsah do Anthemu hned tak nedorazí

Milovníci Anthemu, máme pro vás špatnou zprávu.

24. 4. 2019     Zdroj

Anthem

Měla to být hra roku či desetiletí, ale zatím je to spíše propadák. Tak přesně takto by se dal ve zkratce zhodnotit Anthem z dílny BioWare. Ten předcházela obří očekávání, která umocňovali samotní vývojáři sebevědomým vystupováním a prohlášeními, avšak prakticky okamžitě poté, co se dostal do rukou hráčů, začal sklízet špatná hodnocení především kvůli obrovskému množství bugů a nedodělků. A jak se zdá, ty ovlivňují hru i nyní. 

Přestože je Anthem již nějaký ten pátek venku, stále v něm naleznete velké množství chyb, na které si hráči neustále stěžují. Vývojáři se proto rozhodli, že raději odpískají velké updaty, které měly naplánované na následující týdny, a zaměří se právě na bugy. Jakmile se jim je podaří opravit, update uvolní. Těžko však říci, jak dlouho na něj můžeme čekat.  Ani samotní vývojáři totiž neprozradili, kdy by tak mohl update zhruba dorazit. Dle svých slov však stále věří, že se Anthem pozvedne a bude považován za úžasnou hru. 

Doufejme, že se tedy vývojářům konečně podaří Anthem dotáhnout ke zdárnému konci a veškeré přídavky, které pro něj má do budoucna naplánované, už bude vydávat v termínu, který hráčům přislíbil. Se stoprocentní jistotou se na to však spolehnout nelze.