Zavřít reklamu

Nový mikrofon Genesis Radium 200 s kardioidní polarizací

Tisková zpráva

26. 6. 2019    

Každý tvůrce webového obsahu nebo hráč počítačových her ví, že kvalitní mikrofon je základem pro to, aby se mohl posunout o další úroveň výš. Mikrofon je prostě důležitým prvkem výbavy. S ohledem na tuto skutečnost představila značka Genesis nový mikrofon Radium 200, který využívá kardioidní polarizaci a svými parametry zpracování zvuku je ideální volbou pro každé domácí studio nebo hráčské doupě.

Ať tě pořádně slyší 

Radium 200 je špičkový jednosměrný mikrofon s kardioidní polarizací, což znamená, že dokonale odstraňuje ruchy z okolí mikrofonu a současně optimálně zachycuje zvuk, který přichází ze směru před mikrofonem. Ve výsledku je tak dosaženo perfektního zvukového přenosu. Mikrofon má samozřejmě i regulátor citlivosti a Mute tlačítko pro odpojení přenosu zvuku a je ideálním nástrojem pro tvorbu originálního audio/video obsahu.

Rozšířená funkcionalita 

Radium 200 má otočné rameno pro nastavení požadované výšky a polohy a pro zabránění přenosu nechtěných ruchů. K mikrofonu lze přímo připojit i sluchátka přes 3,5mm port. Port USB je umístěn na zadní části mikrofonu.

Efektní ale i funkční podsvícení

Moderní design a funkční červené LED podsvícení není samoúčelné. Podsvícení poskytuje uživateli informaci o tom, zda je mikrofon zapnutý či odpojený. Tato informace eliminuje chyby při nahrávání nebo streamování.

Odolnost

Mikrofon Radiu 200 je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a součástek. Opletený připojovací kabel má délku 1,5 metru. Radium 200 je perfektním řešením pro každého ambiciozního tvůrce webového obsahu nebo počítačového hráče.

Cena a dostupnost

Mikrofon Genesis Radium 200 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena včetně DPH je 784 Kč.

Specifikace

  • Typ mikrofonu: kapacitní, kardioidní
  • Citlivost: -47 dB
  • Frekvenční rozsah: 100 – 16 000 Hz
  • Impedance: 2 200 Ohm
  • Připojení: USB 2.0
  • Délka kabelu: 1,5 m