Zavřít reklamu

Nový díl Watch Dogs dorazí zřejmě až s novými konzolemi

Fanoušci Watch Dogs, nemáme pro vás příliš dobré zprávy.

24. 4. 2020    

Jestli něco Ubisoft opravdu umí, jsou to akční hry jako Assassin’s Creed, Far Cry či Watch Dogs. Poslední zmiňovaný titul se navíc již brzy dočká pokračování, které by mohlo úroveň celé série opět zajímavě pozvednout. Jak se však zdá, hned tak se jej nedočkáme. 

Současná situace ve světě nepěkně dolehla i na herní průmysl, který je stejně jako jiná odvětví částečně paralyzován. Týmový vývoj her je totiž kvůli karanténním opatřením velmi obtížný, což protahuje jejich vývoj – tím spíš, když má studio rozpracováno vícero titulů. Přesně to je i případ Ubisoftu, který měl být dle dostupných informací donucen nový Watch Dogs Legion o pár měsíců odložit a jak se zdá, nevadilo by mu, kdyby si odklad protáhl. V novém rozhovoru pro New York Times se totiž jeho šéf Yves Guillemot nechal slyšet, že nevidí jediný problém v tom “podržet” vydání titulu až do té doby, než vyjde nová generace konzolí. Ta se sice očekává již do několika měsíců, nicméně vzhledem k současné situaci se může stát, že i tyto plány budou nakonec změněny a novinky dorazí mnohem později než se očekávalo. Místo toho, aby to Ubisoftu vadilo, se však zdá, že by odložený launch spíš přivítal. 

Těžko v tuto chvíli s ohledem na Yvesova slova říci, jak na tom vlastně titul v současnosti je. Obavám z toho, že ne moc dobře, se však zřejmě příliš divit nelze. Vše však stejně ukáže až čas. Fanouškům série tak nezbývá v tuto chvíli nic jiného než doufat, že bude vše naprosto v pořádku.