Zavřít reklamu

Nový Batman by mohl mít podtitul Arkham Crysis

Nový Batman by nakonec mohl mít jiný podtitul, ale hlavní je to, co nám nabídne.

30. 1. 2019     Zdroj

DC

Batman: Court of Owls je skloňován poslední dobou čím dál častěji. Až se skoro divíme, že jej Warner Bros již neoznámil. Tento nový titul by totiž mělo mít Rocksteady v přípravě již několik let a očekává se, že by měl vyjít letos. Přece jen to budou už čtyři roky, co jsme měli možnost s Temným rytířem brázdit ulice Gothamu.

Temný rytíř se vrací

Hra by měla být ve vývoji už dva roky. Batman by měl vyjít koncem letošního roku, předpokládá se, že zasáhne hlavní trojici platforem. Kromě Court of Owls se ještě objevuje podtitul Arkham Crysis, kterým by hra lépe zapadla do prozatimní série. Představení má údajně proběhnout už v březnu, teoreticky se tak dočkáme během GDC.

Hra má být poměrně velká, jelikož má nabídnout 12 aktů a odehrávat se bude v Gothamu. Jen doufejme, že také v běžných ulicích, a nejen v kanálech a podivné arkhamské čtvrti. Město má být 1,7x větší než v GTA V. Namísto Batmobilu bude Batman využívat hlavně Batwing. Tentokrát bude chybět Hádankář, ale o různé výzvy nepřijdeme.

Nový Batman má disponovat kooperací v multiplayeru, kde budou speciální mise. V příběhu to nebude možné. Zatím není jasné, zda hra naváže na předchozí série nebo nikoliv. Ale hádáme že ano a Batman bude muset znovu povstat. Ve hře by měl mít významnou roli i Robin.