Zavřít reklamu

Nového Spider-Mana přirovnávají vývojáři rozsahem k Uncharted: Lost Legacy

Na plnohodnotné pokračování si budeme muset ještě počkat

20. 6. 2020     Zdroj

Při představení nové hry se Spider-Manem od studia Insomiac během soňácké akce Future of Gaming si mnozí lámali hlavu s tím jakou formu zaujme. Četnému množství fanoušků se nezdálo, že by šlo o plnohodnotné pokračování tak krátce po prvním dílu. Jeden z vysoce postavených zaměstnanců vydavatele se sám prořekl, že půjde jen o remaster jedničky s přidaným novým obsahem. Jak se ukázalo, šlo však o chybné prohlášení. Nakonec bude Spider-Man: Miles Morales samostatnou hrou středního rozsahu.

Vývojáři nyní hru rozsahem a přístupem k prvnímu dílu přirovnávají k Uncharted: Lost Legacy. Ta byla odbočkou hlavní série Uncharted a kromě výměny hlavních postav nabídla i kratší herní dobrodružství. Zatímco tak první díl Spider-Mana zabral hráčům průměrně něco kolem dvaceti hodin, v kůži Milese Moralese bychom měli pobýt zhruba poloviční dobu. Pokud bude přirovnání platit úplně, měli bychom se však dočkat i snížené ceny.

Hra se bude odehrávat rok po prvním díle, kdy je z Milese již relativně ostřílený Spider-Man. Nemáme ale čekat stejný zážitek jako v původní hře. Miles má unikátní vlastnosti jako schopnost ovládat bioelektřinu nebo se stát neviditelným. Dokonce i pocit z houpání skrze ulice New Yorku se má díky Milesově nezkušenosti lišit. Spider-Man: Miles Morales vychází exkluzivně na Playstation 5 během letošních svátků.