Zavřít reklamu

Nové vydání TOTAL WAR: ROME II bude brzy v prodeji

Vychází nová herní edice Total War: Rome II.

16. 1. 2020    

Sega představuje nové kompletní vydání legendární strategické hry Total War: Rome II – Enemy at Gates Edition, které bude v prodeji od 6. 2. 2020 pro PC (Steam).

Total War: ROME II – Empire Divided Trailer Hra Total War: Rome II – Enemy at Gates Edition obsahuje:

  • základní hra TOTAL WAR: ROME II
  • obsah vydaný v rámci Emperor Edition
  • rozšíření Hannibal před Branami
  • rozšíření Empire Divided

Nové vydání Total War: Rome II – Enemy at Gates Edition dále nabídne vylepšenou grafiku a uživatelské rozhraní, zdokonalený politický systém, integraci nových herních funkcí jako je například Twitch.tv a mnoho dalšího.

Kam až zajdete při budování větší slávy Říma? Cenami ověnčená série Total War se vrací do Říma a zvyšuje laťku kvality zpracování v celém žánru strategií. Staňte v čele první světové supervelmoci a postavte se do vedení mohutné vojenské mašinérii starověkého světa. Pokořte své protivníky vojensky, ekonomicky i politicky.

Váš vzestup k moci vyvolá obdiv i závist, a to i od vašich nejbližších spojenců. Okusíte hořkost zrady, nebo to budete vy, kdo své staré přátele zaprodá jako první? Budete bojovat za záchranu říše, nebo rozvinete síť intrik a pokusíte se usednout na císařský trůn, aniž byste se o moc dělili s kýmkoliv jiným? Nová herní edice Total War: Rome II – Enemy at Gates Edition bude v prodeji od 6. 2. 2020 pro PC (Steam).