Zavřít reklamu

Nové MMO Pagan se konečně prezentuje trailerem!

Nové MMO od Wargamingu se zdá být silným konkurentem pro Diablo. Co říkáte na Pagan?

18. 12. 2018     Zdroj

O velkém MMO Pagan jsme již informovali. Nedávno jej totiž společnost Wargaming oznámila. Příliš informací nám k němu ale nesdělila a rovněž nebyl ukázán gameplay. Nyní se konečně můžeme podívat, jak hra vypadá. Bylo totiž vypuštěno zcela nové video.

MMO Pagan se ukazuje v novém traileru

Titul Pagan má zvláštní stylizaci. Bere si totiž inspiraci tím, co se stalo v dávných dobách před Kristem. Bohové jsou dávno pryč a svět se nyní snaží získat temné síly jen pro sebe. Dokáží vysát téměř jakoukoliv duši. My se však zhostíme jednoho z vyvolených, který je schopen s nimi bojovat.  Budeme tak bojovat s různými nestvůrami, nadpřirozenými silami. Uvidíme tedy jak to bude celé fungovat.

Hra hodně připomíná Diablo u nějž se určitě dost inspirovala. My se těšíme, až si hru vyzkoušíme, zatím to totiž vypadá dosti slibně. V tuto chvíli je titul ve stádiu alfy. Hádáme, že začátkem roku proběhne nějaký betatest.

Pagan Online by mělo vyjít v příštím roce. Zatím není jisté, zda bude jen pro PC nebo se dočkají i konzole o těch zatím nepadlo ani slovo.