Zavřít reklamu

Nové Huawei FreeBuds SE jsou kvalitní sluchátka jen za třináct stovek

Komerční sdělení

27. 9. 2022    

Když se řekne Huawei, asi každého ihned napadnou telefony. Čínský gigant má ale na svém kontě i velmi zajímavé příslušenství, obzvlášť chytré hodinky a sluchátka z jeho dílny jsou v posledních letech velmi populární. Do portfolia značky před nedávnem přibyla novinka – sluchátka FreeBuds SE, která zaujmou především nízkou cenou. Vyjdou totiž pouze na 1 290 korun, přitom mají zajímavé parametry.

Bezdrátových sluchátek je na trhu nepřeberné množství, nová Huawei FreeBuds SE se proto snaží prorazit zajímavým poměrem mezi cenou a výkonem. Za necelých třináct stovek totiž dostanete sluchátka, která nabídnou výdrž baterie až 6 hodin (až 24 hodin s pouzdrem), mají prémiový design a především se mohou pochlubit kvalitním čistým zvukem, a to díky 10mm dynamickým měničům a mimořádně citlivé polymerové membráně. Potěší i interaktivní gesta pro ovládání přehrávání, technologie dvou mikrofonů pro potlačení šumu při volání nebo funkce automatického párování.

Huawei FreeBuds SE jsou k dostání za cenu 1 290 Kč. Vybírat můžete mezi klasickou bílou a netradiční světle modrou variantou sluchátek.