Zavřít reklamu

Nové Far Cry: New Dawn odhaleno. Mrkněte na jeho první trailer

Nový díl Far Cry je z části venku.

7. 12. 2018     Zdroj

Pokud jste milovníky herní série Far Cry, máme pro vás skvělou zprávu. Vývojáři z Ubisoftu se totiž dnes časně ráno odhodlali na probíhajícím TGA ukázat první záběry z šestého dílu této kultovní střílečky.

Nové Far Cry: New Dawn se odehrává 17 let po jaderné katastrofě, kterou si můžete pamatovat z předchozího dílu. Krajinu tato nehoda velmi zdecimovala a až nyní se začíná vracet pomalu do normálního stavu. Tedy, jak se to vezme. Obří zmutovaní kanci, bizoni porostlí (pravděpodobně) mechem či bílí jeleni s růžovými parohy totiž jako normální rozhodně označit nelze.

Katastrofu přežili krom zvířat i lidé, kteří se snaží v nehostinném světě přežít. Jak už tomu však bývá, o vládu nad určitým územím a jeho zásobami usilují i další skupiny, které si chtějí všechny, kteří jim přijdou do cesty podmanit. A právě vy jim v tom budete jako již tradičně muset zabránit. 

Přestože Far Cry 5 vyšlo teprve letos v březnu, žádnému dlouhému čekání vás Ubisoft na nový díl této hry vystavit nechce. Vydání je totiž již nyní naplánováno na 15. únor a to klasicky jak na PS4 a Xbox One, tak i na PC. Další tuny informací o hře se tak dají očekávat co nevidět.