Zavřít reklamu

Nové detaily o Assassin’s Creed 3 Remastered

Assassin’s Creed 3 Remastered odhaluje první detaily. Nabídne toho spoustu.

10. 10. 2018     Zdroj

Minulý týden se přihnala na pulty prodejen hra Assassin’s Creed: Odyssey. Ta ve svém Season Passu ukrývá jedno větší překvapení. Během letošního roku bylo totiž potvrzeno, že se v Season Passu objeví také Assassin’s Creed 3 Remastered. Ostatně už jsme se dočkali předělávky celé Eziovi trilogie a nyní to bude i třetí díl. Black Flag byl již pro současnou generaci, a tak se dá očekávat, že by se ještě mohl dočkat předělávky úplně první díl.

Assassin’s Creed 3 Remastered bude notně vylepšen

Třetí díl se nyní může pyšnit těmito detaily. Na PC, PlayStation 4 Pro a Xbox One X poběží v rozlišení 4K s HDR efekty. Co se týče PS4 a Xbox One, tak hra poběží ve FullHD. Hra nabídne vyšší textury, nové modely jednotlivých charakterů, lepší nasvětlování a fyziku. Rovněž budou i navýšeny počty postav v davech, aby hra působila přesvědčivěji. V době vydání třetího dílu ještě nebylo technologicky možné, nasimulovat více NPC najednou.

Hra nabídne i veškerá DLC, která k ní kdy vyšla. To znamená: Benedict Arnold Missions, Hidden Secrets Pack, Tyranny of King Washington, a dokonce také Assassin’s Creed Liberation Remastered. Liberation byl samostatným dílem, který se již dočkal HD předělávky a nyní bude ještě drobně vylepšen.

Ubisoft zatím neoznámil, kdy vlastně titul dorazí. Počítá se však s tím, že to bude maximálně v rámci několika týdnů. Titul by kromě Season Passu k Odyssey měl jít zakoupit samostatně. Stále ještě čekáme na první záběry a obrázky z vylepšené verze.