Zavřít reklamu

Nové Call of Duty: Modern Warfare zatím válí

Už jste si své Call of Duty zahráli?

30. 10. 2019     Zdroj

call of duty modern warfare

Když Activison před nedávnem oznámil přípravy Call of Duty: Modern Warfare, vyvolal tím naprosté šílenství. Minisérie Modern Warfare je totiž bezesporu nejlepší minisérii, která z Call of Duty kdy vzešla, a tak není divu, že měli mnozí hráči na nový díl obří očekávání. A jak se zdá, ty se Activisionu podařilo skvěle naplnit. 

Hra je sice dostupná teprve od 25. října, avšak už má za sebou překonání několika rekordů. Možná tím nejzajímavějším je suverénní ovládnutí prodejů mezi AAA hrami letošního roku, což vzhledem k silné konkurenci rozhodně jednoduché nebylo. Ruce si ale Activision mne i díky tomu, že se pro něj jedná o nejlepší vstup hry v jeho historii, což je rozhodně zajímavé. Další zajímavostí je pak ovládnutí tržeb v prvních třech dnech prodejů na PlayStationu 4. Zkrátka jeden výsledek lepší než druhý. 

Co v řeči čísel tyto rekordy znamenají? Například to, že za první tři dny dokázal Activision vydělat na 600 milionů dolarů, což je rozhodně pořádný balík. Vývojáři se však bohužel nepochlubili tím, kolik přesně her už dokázali prodat. Nicméně je jasné, že jich bylo skutečně obrovské množství, které pravděpodobně ještě výrazně vyroste. Nechme se tedy překvapit, kam až to nové Call of Duty: Modern Warfare dotáhne.