Zavřít reklamu

Nové Call of Duty: Modern Warfare přinese battle royale

Jeden z nejoblíbenějších herních módů současnosti dorazí i do nového Call of Duty. Tedy zřejmě.

12. 8. 2019    

call of duty modern warfare

Je tomu jen pár měsíců, co udeřil herní režim battle royale plnou silou a zasáhl prakticky všechny oblíbené hry. Nejinak tomu bylo i u posledního dílu Call of Duty s podtitulem Black Ops 4. A jak se zdá, ani Modern Warfare, který dorazí na počítače na podzim letošního roku, na tom nebude jinak. 

Ačkoliv jsme se o multiplayerové části hry dozvěděli od jejich tvůrců již relativně dost, o battle royale módu zatím neinformovali. O to se však postaral na Twitteru jeden z předních leakerů, který se v minulosti ukázal, minimálně co se herní série Call of Duty týče, jako velmi přesný, jelikož prozradil s předstihem již slušnou dávku zajímavostí. Podle toho bude battle royale v Modern Warfare samostatným velkým módem, který se bude chovat prakticky jako samostatná hra. K jeho spuštění by tak neměla být potřeba ani hra, jelikož má být spustitelný samostatně. Na bližší informace si ale budeme muset ještě pěkných pár týdnů počkat.

Další díl Modern Warfare se bude snažit obohatit jednu z nejoblíbenějších minisérií, kterou Call of Duty přineslo. Příběh by měl být vklíněno mezi díly, díky čemuž by neměla být nouze o hrdiny, kteří v průběhu hry postupně umírali. Dočkáme se tak například legendy v podání kapitána Price, který je se sérií Call of Duty spjaný jako snad nikdo jiný.