Zavřít reklamu

Nové AirPods Pro seženete na Alze už od 6290 korun

Komerční sdělení

12. 6. 2020    

Nedávno představená bezdrátová sluchátka Apple AirPods Pro za levná rozhodně označit nelze. Vždyť na oficiálním Online Storu si za ně Apple účtuje 7290 korun, což je cena, za kterou seženete i pořádná náhlavní sluchátka. Naštěstí však existují možnosti, jak je získat o poznání levněji a to bez jakéhokoliv časového omezení. 

Jednou z těchto možností je i akce Alzy s názvem Sdílej a ušetři. Její princip je naprosto jednoduchý, slevy však přesto parádní. U akce jde de facto jen o to domluvit se s přáteli či obecně skupinou lidí na nákupu stejného produktu, který hromadně zakoupíte a každý z vás na tom bude participovat slušnou slevou. Pokud se bavíme o AirPods Pro, stačí, abyste k sobě sehnali dalších 5 lidí, co si je koupí (tedy vás bude dohromady 6) a sluchátka vás vyjdou o celých 1000 korun levněji, než kolik si za ně účtuje Apple. Zaplatíte za ně totiž jen 6290 korun. 

“Hromadné slevy” v rámci akce Sdílej a ušetři lze samozřejmě využít na daleko větší množství produktů, než jen na AirPods Pro. Rovněž platí, že se maximální počty nakupujících a tedy i výše slev u každého produktu rozchází. Pokud tedy na Alze nakupujete rádi a máte kolem sebe lidi, kteří to mají stejně, určitě nezapomeňte Sdílej a ušetři využívat. Produkty, které lze skrze tuto vychytávku zakoupit, jsou označeny nepřehlédnutelnou ikonou tří “figurek” hned u náhledu produktu.