Zavřít reklamu

Nová speciální edice disků WD_BLACK odkazuje hráče na nový titul ze série Call of Duty

Call of Duty®: Black Ops Cold War získá výkon nové generace díky sběratelské edici pevných disků řady WD_BLACK

16. 11. 2020    

WD Black fb

Tisková zpráva: Společnost Western Digital (NASDAQ: WDC) spolupracuje s tvůrci hry Call of Duty na originálním vzhledu tří vysoce výkonných produktů z řady WD_BLACK™ a přináší hráčům tři disky ve speciální edici v designu Call of Duty: Black Ops Cold War  a navíc přidává bonusové body do hry1. Tři výše zmíněné produkty jsou: Externí disky WD_BLACK P10 Game Drive a WD_BLACK P50 Game Drive SSD a nedávno uvedený interní SSD disk WD_BLACK SN850 NVMe™ s technologií PCIe® Gen4.*

„Máme radost, že nám spolupráce s tvůrci hry Call of Duty dává příležitost nabídnout naše disky ve speciální edici a designu všem věrným fanouškům,” říká Jim Welsh, viceprezident společnosti Western Digital pro zákaznická řešení, a dodává: „Víme, že hráči berou hraní her velmi vážně, a proto jsme vytvořili optimalizovaná úložiště, která jim umožní držet krok s pohlcujícími zážitky z hraní Call of Duty.”

„S tím, jak uvádíme nacházející generaci řady Black Ops, si chceme být jisti, že naši fanoušci budou mít z hraní ten nejlepší zážitek,”říká Ander Nickell, globální ředitel pro značkovou spolupráci a integrovaný marketing společnosti Activision, a dodává: „Produktová řada WD_BLACK společnosti Western Digital je vytvořena pro hráče her a společně věříme, že naši fanoušci budou nadšení z nových disků stejně tak, jako jsme nadšeni my.”

Do nové speciální edice patří:

Speciální edice disku WD_BLACK P10 Call of Duty: Black Ops Cold War

Externí disk WD_BLACK P10 Game Drive je vytvořen speciálně pro hráče, kteří hledají, jak rozšířit možnosti své kompatibilní herní konzole2 nebo PC a jak uložit svoji knihovnu herních titulů do snadno přenosného úložiště. Společně s nákupem tohoto disku získá hráč poukaz na 1 100 bonusových bodů Call of Duty, které mohou být vyměněny za herní prvky během hry1. Tento speciální disk bude dostupný v kapacitě 2 TB** za doporučenou koncovou cenu 134 EUR. Další informace o tomto produktu naleznete na Western Digital store. Disk bude dostupný prostřednictvím vybraných prodejců a distributorů počátkem prosince 2020. 

CoD_WD_BLACK_P10_Game_Drive

Speciální edice SSD disku WD_BLACK P50 Call of Duty: Black Ops Cold War

Externí SSD disk WD_BLACK P50 Game Drive poskytuje počítačům a kompatibilním konzolám2 vysoké rychlosti načítání. Hráči stráví méně času čekáním na návrat do hry, a získají tak více času pro hru samotnou. Hráči, kteří si zakoupí tento disk, získají navíc poukaz na 2 400 bonusových bodů Call of Duty, které mohou být vyměněny za herní prvky během hry1. Tento nový speciální disk bude dostupný v kapacitě 1 TB** za doporučenou koncovou cenu 308 EUR. Další informace na Western Digital store. Disk bude dostupný prostřednictvím vybraných prodejců a distributorů počátkem prosince 2020.

Speciální edice SSD disku (1TB**) WD_BLACK SN850 NVMe Call of Duty: Black Ops Cold War

Tento vysoce výkonný interní SSD disk budoucí generace snižuje dobu načítání her a přenáší soubory rychleji než předchozí generace. Interní SSD disk WD_BLACK SN850 NVMe má v základu technologii nové generace PCIe Gen4*, zajišťuje plynulejší načítání aplikací a umožňuje uživatelům rychlé bootování systému a her. Součástí nákupu je i poukaz na 2 400 bonusových bodů Call of Duty, které mohou být vyměněny za herní prvky během hry1. Tento speciální disk bude dostupný ve verzi bez chladiče a v kapacitě 1 TB**. Doporučená koncová cena je 253 EUR. Další informace o tomto produktu naleznete na Western Digital store. Disk bude dostupný prostřednictvím vybraných prodejců a distributorů počátkem prosince 2020.

Komentáře nejsou povoleny.