Zavřít reklamu

Nová sluchátka Audictus Explorer Type-C: Bezpočet nových možností

Tisková zpráva

5. 3. 2020    

Audictus Explorer Type C fb

Tisková zpráva: Audictus Explorer Type-C jsou sluchátka, která umožnují využít možnosti rozhraní USB Type-C pro přenos audio signálu. Prémiové kovové provedení a opletený kabel dokreslují moderní design sluchátek. Kvalitní zvuk zprostředkovávají 9mm měniče. Citlivost sluchátek je 102 dB při frekvenčním rozsahu 20 – 20 000 Hz. Impedance 16 Ohm. Délka opleteného kabelu s konektorem USB-C je 120 cm. Na kabelu je ovládání hlasitosti a mikrofon. K dostání je i verze Audictus Explorer 2.0 v kovově šedém i bílém provedení s klasickým 3,5mm konektorem mini-jack.

Audictus Explorer Type C

Sluchátka Audictus Explorer Type-C vám otevírají dveře k bezpočtu nových možností. Objevujte nová místa a zůstaňte ve spojení s vašimi blízkými. Propojte vášeň a poslech skvělé hudby, která vám dodá energii a sílu pokračovat v objevování radostí světa. Nedovolte nikomu, aby vám zabránil získávat nové zážitky. Pečujte o své sny a rozšiřujte horizonty.

Cena a dostupnost

Bezdrátová sluchátka Audictus Explorer Type-C jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 594 Kč včetně DPH.

Verze Audictus Explorer 2.0 s konektorem Mini Jack 3,5 mm je dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 369 Kč včetně DPH.

Audictus Explorer Type C

Specifikace:

  • Průměr a typ měničů: Neodymové 9 mm
  • Impedance sluchátek: 16 Ohm
  • Citlivost sluchátek: 102 dB +/-3 dB
    Frekvenční rozsah: 20 – 20 000 Hz
  • Hmotnost: 14 g
  • Materiál: ABS/PU kůže
  • Konektory: USB Type-C
  • Vzdálené ovládání: Na kabelu

Bližší informace o sluchátkách najdete zde.