Zavřít reklamu

Nová Pokémon hra se nazývá Snap. Na co se můžeme těšit?

V nové Pokémon hře si zahrajete na fotografa.

17. 6. 2020     Zdroj

pokemon snap

Před malou chvílí byla představena nová hra Pokémon Snap, která je připravována exkluzivně pro Nintendo Switch. Jedná se o remake stejnojmenné hry, která poprvé vyšla v roce 1999 na konzoli Nintendo 64. Už před více než dvaceti lety zaujala hráče tím, že se hrála úplně jinak než zbylé Pokémon hry. V podobném duchu se bude pokračovat i nyní, alespoň podle prvních informací, které byly o hře prozrazeny.

Zhostíte se role trenéra Pokémonů, ale hlavní „zbraní“ již nebude pokéball. Místo toho budete využívat fotoaparát a snímat pokémony. Cílem je vytvořit vlastní pokédex, který bude plný nových, ale i starých pokémonů. Dočkat se navíc máme různých prostředí od pouští, přes džungli, až po planiny. Přesné datum vydání v tuhle chvíli není známé. Dočkáme se ho později, a to i s větším počtem informací.

Pokémon Snap není jedinou novinkou. Dnes jsme se dočkali i oznámení mobilní hříčky Pokémon Smile, která bude dětem pomáhat správně čistit zuby pomocí rozšířené reality. Dále byla oznámena menší hra Pokémon Cafe Mix, která vyjde na Nintendo Switch a chytré telefony. V ní se zhostíte role majitele kavárny a budete v ní obsluhovat pokémony. Hra bude k dispozici zdarma a na vydání údajně nemáme čekat dlouho. Poslední dnešní novinkou je potvrzení informací o tom, že se do Pokémon GO chystají „Mega evoluce“. Za týden, tedy 24. června bychom se pak měli dočkat nových informaci k hlavní Pokémon hře, která se chystá.