Zavřít reklamu

Nová herní myš od Logitechu se chlubí parádní citlivostí i dlouhou výdrží baterie

Sháníte herní myš za fajn cenu? Už nemusíte. Logitech totiž právě jednu takovou představil a alespoň podle dostupných informací je velmi zajímavá.

15. 5. 2018    

Logitech platí ve světě za jednoho z nejuznávanějších výrobců příslušenství k široké škále produktů, mezi které se samozřejmě řadí i počítače. V jeho nabídce totiž naleznete spoustu herních myší, ovladačů či headsetů, díky kterým lze posunout vaše herní zážitky na zcela novou úroveň. O to se bude nejspíše snažit i nová herní myš G305.

Bezdrátová myš G305 je nejnovějším přírůstkem v nabídce herních myší od Logitechu. To z ní však rozhodně nedělá žádného nazdárka. Její výrobce totiž tvrdí, že je osazena perfektním optickým snímačem HERO, díky kterému zvládá 200 až 12 000 DPI. To ve zkratce znamená, že je její citlivost opravdu parádní, což může být pro mnohé výhoda. Pokud byste však na této hodnotě nelpěli, samozřejmě ji můžete upravit podle obrazu svého. 

Další Logitechem vyzdvihovanou vlastností je vysoká energetická účinnost celé myši, díky čemuž byste se měli při hraní dostat až na 250 hodin bez výměny AA baterie. Pokud tedy zápasíte s neustále vybitými bateriemi, mohla by být tato myš opravdu zajímavá možnost. Myš dále nabízí i šestici programovatelných tlačítek a parádní LED světelné prvky. A možná to nejlepší? Její cena. Ta by totiž měla v USA začínat na 59,99 dolarech, což je v přepočtu jen nějakých 1260 korun. Za tuto cenu tak dostanete opravdu zajímavou herní myšku, za kterou se rozhodně nebudete muset stydět. Na trh se dostane koncem tohoto měsíce. 

Zdroj: theverge