Zavřít reklamu

Nolan North tvrdí, že Uncharted 4 by mohlo být poslední

Podle Nolana Northa existuje možnost, že Uncharted 4: A Thiefs End je poslední díl série.

17. 6. 2014    

Nolan North, který je takovou herní celebritou co se týká dabingu se rozpovídal o novém Uncharted 4: A Thiefs End. Podle jeho slov by nový Uncharted 4: A Thiefs End mohl být zcela posledním dílem. Hovoří o tom, že si myslí že v Naughty Dog už není zájem o to v sérii pokračovat dále.

Jeho slova zněla: „Jestli jde opravdu o poslední díl, a já si myslím, že tomu tak je, je to smutné. Sice zatím není nic potvrzeno, ale myslím si, že ve studiu Naughty Dog už nemají zájem v sérii dále pokračovat. Doufám, že sérii následně nedostane někdo jiný, protože to byl právě Naghty Dog, kdo vytvářel po celé ty roky skvělé hry.“

Dost faktorů nasvědčuje tomu, že by Nolan mohl mít pravdu. Jedním faktem je, že Naughty Dog opustilo poměrně dost osob, které byly přímo spojené s vývojem Uncharted série. Dalším faktem je že The Last of Us se stalo velice úspěšnou značkou a je tedy možné že se bude Naughty Dog věnovat raději pokračování a také se zřejmě chystá i jiná značka. Navíc podle traileru to vypadá že jde o poslední dobrodružství Draka a Sullyho. A co se týká Nolana Northa, ten pochopitelně má informace o ději čtvrtého dílu, takže jeho předpoklad je dosti reálný.