Zavřít reklamu

Nintendo hledá vývojáře pro další díl The Legend of Zelda

Nintendo neusnulo na vavřínech, a tak již připravuje další díl ze série The Legend of Zelda!

7. 5. 2018    

Nintendo má své pravidelné stálice mezi herními tituly a jednou z nich je i série The Legend of Zelda. Tituly z této ságy jsou nesmírně populární. Zejména poslední s názvem The Legend of Zelda: Breath of the Wild, vyšel v minulém roce pro Nintendo Wii U a Nintendo Switch, ukázal že o hry tohoto typu je obrovský zájem.

Zelda je zkrátka fenomén

Poslední Zelda uspěla u kritiky i u hráčů a není tedy divu, že Nintendo připravuje další díl této série. Web společnosti totiž uveřejnil inzerát, který hledá nového člověka na pozici level designera pro sérii The Legend of Zelda. Lepší nápovědu pro další díl tedy nepotřebujeme.

Pochopitelně bude vývoj teprve na samém počátku, takže informace bychom očekávali nejdříve v příštím roce. Nedá se však zavrhnout ani příprava menšího titulu pro kapesní konzoli Nintendo 3DS. Na této pozici bude mít onen dotyčný na starost přípravu a tvorbu dungeonů, nepřátel, herních událostí, úkolů a mnoho dalšího.

Uvidíme tedy čím nás příště Nintendo překvapí. Nový díl série hráči uvítají s otevřenou náručí a rozhodně bude opět trhat rekordy co se prodejních čísel týče. Jen doufejme, že na něj nebudeme čekat příliš dlouho. Pro Breath of the Wild již nejsou v plánu další rozšíření a studio má tak volné ruce.

Zdroj: wccftech.com