Zavřít reklamu

Nevýhody PC verze Modern Warfare 3

Pokud jste majitelé PC a netrpělivě očekáváte datum 8. listopadu, máme pro vás hned několik špatných zpráv. Ta první se týká chystané sociálně-hodnotící služby CoD Elite. Její vydání bylo stanoveno zároveň se hrou, ale bohužel jen pro konzole, což znamená, že pro počítače bude zpřístupněna pravděpodobně až následující měsíc. Platformě PC navíc budou odepřeny i […]

30. 10. 2011    

Pokud jste majitelé PC a netrpělivě očekáváte datum 8. listopadu, máme pro vás hned několik špatných zpráv. Ta první se týká chystané sociálně-hodnotící služby CoD Elite. Její vydání bylo stanoveno zároveň se hrou, ale bohužel jen pro konzole, což znamená, že pro počítače bude zpřístupněna pravděpodobně až následující měsíc. Platformě PC navíc budou odepřeny i některé prémiové služby pravděpodobně díky problémům spojeným s ověřováním DLC.

Mimo tuto zprávu si můžeme i připomenout krátké informace z twitteru a nedávných rozhovorů, z nichž vyplývá, že u PC verze nebudou ani takzvané Prestige bonusy, jež získáte poté, co začnete znovu levelovat (Double XP po určitou dobu, či možnost vzít si jednu zbraň do začátku nového prestige módu).