Zavřít reklamu

Netgear vydává herní WiFi router Nighthawk XR700

Na veletrhu IFA 2018 byl oznámen nový router od společnosti Netgear.

4. 9. 2018     Zdroj

Netgear Nighthawk XR700

Společnost Netgear minulý týden představila jejich poslední počin, kterým je herní router Nighthawk Pro Gaming XR700. Tento kousek jsme mohli vidět na veletrhu IFA 2018 a slibuje, že se stane nejrychlejším domácím routerem na hraní. Router je navíc vybaven operačním systémem DumaOS, který je výhercem několika oceněních. Taktéž při jeho použití je výkonnost produktu na nejvyšší možné úrovni.

„Když pracujete na výkonným routeru, tak si musíte být jisti, že vaše síť nebude zaostávat. Se sedmi Gigabit Ethernet porty, čtyřjádrovým procesorem s frekvencí 1,7 GHz a Plex Media Serverem, získáváte nejlepší zařízení pro hraní na kterékoliv platformě. Ať už je to Xbox, Playstation, PC nebo obyčejný telefon, tento router Vás zaručeně nezklame.“

Sdělil David Henry, viceprezident značky Connected Home pro NETGEAR.

Hardwarové prvky routeru XR700

  • AD7200 Quad Stream Wave2 WiFi – Funkce, která dovolí více uživatelům současné streamování v co nejrychlejší rychlosti až do úrovně AD7200 a rozlišení až 4K UHD.
  • 10 Gigabit LAN SFP+ Portů – Zajistí rychlejší přístup k NAS úložištím, čímž uživatel dosáhne bleskově rychlého zálohování.
  • 7 Gigabit Ethernet Portů (6x LAN + 1x WAN) – Při připojení ke switchi shromažďuje dva porty, tudíž při LAN akcích je k dispozici více volných portů.
  • Výkonný 4-jádrový procesor s frekvencí 1,7 GHz – Díky takto výkonnému CPU je router schopen co nejrychleji zpracovávat informace, podporovat více zařízení, streamovat v rozlišení 4K nebo dokonce virtuální realitu.
  • 60GHz 802.11ad WiFi – S tímto prvkem jsme schopni využít nejrychlejší technologie WiFi pro okamžité stahování a zálohování.
  • Zabudovaný Plex Media Server – Uživatel si s tímto může užívat filmy, seriály, muziku, video nebo kolekce fotografií kamkoliv jde, s libovolným zařízením.
  • VPN Server – Zabezpečí připojení a připojená zařízení.
  • Bezpečnostní aktualizace

Cena a dostupnost

Router Nighthawk Pro Gaming XR700 od společnosti Netgear je již nyní dostupný na Amazonu za 499€ (±12 840 Kč).