Zavřít reklamu

„Netflix pro hry“ představí Apple možná již dnes

Dorazí na iPhony služba, kterou si zamilují miliony hráčů po celém světě?

25. 3. 2019    

Není tomu tak dávno, co se ve světě začalo spekulovat nad tím, že Apple chystá novou službu zaměřenou na hráče. Jednat by se mělo o jakýsi “herní Netflix” – tedy službu, která vám za určité předplatné zpřístupní placené hry. Ty si můžete následně plnými doušky užívat po celou dobu vašeho předplácení. Jakmile však předplatné ukončíte, se hrami se rozloučíte. A právě tato novinka by mohla již dnes spatřit světlo světa.

Na dnešní večer si Apple naplánoval první letošní Keynote, která se budek konat v Divadle Steva Jobse v areálu Apple Parku, který je nyní pro Apple novým domovem. Při této události by měl kalifornský gigant podle mnoha zdrojů představit vlastní streamovací videoslužbu, předplatnou službu pro noviny a časopisy a právě “Netflix pro hry”. Bohužel však zdroje netuší, zda se bude dnes jednat jen o jakýsi nástin či přímo spuštění služby. Stejně tak nevíme, zda budou takto zpřístupněny “jen” zpoplatněné hry, nebo se budeme moci těšit i na exkluzivní tituly dostupné právě jen přes předplatné. 

Pokud vás dnešní Keynote Applu zajímá, není nic jednoduššího než ji od 18 hodin sledovat živě. Jak na to se dozvíte v tomto článku. Doufejme, že nás tedy Apple nezklame a svými službami nám vyrazí dech. iPhony by si totiž kvalitní herní službu rozhodně zasloužily.