Zavřít reklamu

Největší pokerový festival ve Střední Evropě zavítá v prosinci do Prahy

V Praze se koná největší pokerový festival.

30. 11. 2014    

Obrovské ligy nebo olympiáda jsou vždy svátkem každého sportu a každý fanoušek ví, že právě to je ten čas, kdy se svému oblíbenému sportu nebo hře opravdu věnovat, fandit svým oblíbencům a užít si atmosféru, kterou celá akce provází.

Jeden takový svátek s názvem má i nádherná hra poker, a co je nejlepší, konat se bude přímo v České republice. Tento svátek se jmenuje se Prague Poker Festival a bude se odehrávat od 1. do 18. prosince v Praze.

Spojení spousty menších i obrovských lig na jednom místě si nenechá ujít žádný fanoušek nebo hráč pokeru. Celý svět k této události upne zrak a bude sledovat, jak se nejlepší hráči světa utkají o trofej pro vítěze nejprestižnějších turnajů světa. Které turnaje a ligy to vlastně jsou?

World Poker Tour

World Poker Tour je i sama o sobě vždy obrovskou událostí a jedná se o jednu ze tří největších pokerových lig. Těšit se můžeme na spousty turnajů v nejrůznějších pokerových variantách a formátech. Každý turnaj je ostře sledovanou událostí a každý finálový stůl se může dočkat svého vlastního komentáře a televizního i internetového přenosu. Pro vítěze jsou připraveny desítky až stovky tisíc dolarů, stejně jako prestiž a sláva.

Vítězové hlavního turnaje WPT mají zajištěný obdiv celé pokerové veřejnosti a pokusit se urvat trofej pro sebe je cílem tisíců a tisíců hráčů. Na co se mohou návštěvníci premiérového turnaje ze série WPT těšit si můžete přečíst zde: Praha v prosinci poprvé přivítá WPT National Prague

Prague Poker Festival není jen od toho se na poker dívat, ale hlavně se ho také turnajů aktivně zúčastnit. Dveře jsou otevřeny naprosto všem, kdo si chtějí zahrát jak pro zábavu, tak za vidinou příček nejvyšších. Právě k těm bychom Vám rádi dopomohli na nejlepším výukovém portálu o pokeru – Poker-Arena.cz.

European Poker Tour a Eureka – největší turnaj v Čechách

Jedenáctá sezóna pořádána na Prague Poker Festivalu bude navíc díky spojení s jinou sérií Eureka jednou z největších, které se kdy odehrály. European Poker Tour je navíc také jednou ze sérií velké trojky, stejně jako již zmíněné WPT.

Těšit se můžeme na celkem 59 turnajů, mezi kterými budou představeny i naprosto nové a nikdy neviděné turnajové formáty.Těšit se také můžeme na takzvaný Super High Roller, tedy turnaj pro ty nejlepší hráče, kteří zaplatí pouze za účast $50 000, tedy okolo milionu korun. Bude se jednat o turnaj s nejvyšším vstupným v České republice v historii. Cena za první místo bude samozřejmě astronomická. Jaký bude program, a na co se hráči mohou těšit, se dozvíte zde:Pokerový festival EPT Praha bude patřit k největším v historii

Nejpřátelštější pokerová komunita z České republiky a ze Slovenska skloubená s naprosto profesionálním přístupem nejlepších hráčů světa dávají dohromady naprosto ideální místo, kde se naučit poker. Dozvíte se jak pravidla pokeru, tak ty nejpokročilejší strategické poučky, které právě Vám mohou pomoci stát se králem některého z turnajů Prague Poker Festivalu.

Neváhejte a navštivte nás na Poker-Arena.cz a přesvědčte se, že poker je naším životem.

Naučte se hrát poker a vyhrávat na Poker-Arena.cz

Poker-Arena.cz je největší pokerový portál v Čechách a na Slovensku. Návštěvníci se zde mohou těšit každý den na novinky a zajímavosti ze světa pokeru, pokerová videa v češtině a strategické články.

Naučte se hrát poker a vyhrávat a zapojte se do největší pokerové komunity českých a slovenských hráčů!