Zavřít reklamu

Nebaví vás už klasické fyzické dárky k Vánocům? Zkuste e-knihy z Alza.cz

Komerční sdělení

27. 11. 2019    

Máte už plné zuby fyzických dárků pod stromečkem a vůbec všeho, co s nimi souvisí, ale zároveň chcete své blízké něčím opravdu hodnotným obdarovat? Pak sáhněte po elektronické knize nebo chcete-li E-knize, která při vhodném výběru vaše blízké nadchne a zároveň vám odpadne starost například s balením.

Elektronické knihy se těší velké popularitě díky tomu, že si je můžete přečíst prakticky kdekoliv a kdykoliv. Lze je totiž zpravidla nahrávat do velkého množství různých čtecích zařízení od mobilních telefonů, přes klasické počítače až po speciální čtečky elektronických knih a to skutečně po tunách či tisících stránek. To vám však vadit nemusí, jelikož vaší elektronickou knihovnu v kapse ani neucítíte, byť může být stejně široká jako knihovna ve městě, ve kterém žijete.

Pokud nevíte, kde elektronické knihy nakupovat, doporučit vám můžeme třeba internetový obchod Alza.cz, který má v nabídce nepřeberné množství titulů všech žánrů i cenových kategorií. Mnoho elektronických knih je navíc nyní ve slevách, což přijde před blížícími se Vánocemi rozhodně vhod. Je-li tedy váš blízky knihomolem, místo nákupu klasické knihy popřemýšlejte právě nad knihou elektronickou. Pokud se pro ní rozhodnete, nadělovat jí můžete de facto obratem. Alza vám jí totiž doručí do několika málo vteřin či minut.