Zavřít reklamu

Naznačuje Hideo Kojima vývoj Death Stranding 2?

Hideo Kojima na Twitteru ukázal koncept vesmírné lodi a BB figurku.

29. 6. 2020     Zdroj

Hideo Kojima

Hideo Kojima, tvůrce her Metal Gear Solid anebo Death Stranding, v těchto dnech láká na další titul. Z dostupných fotografií to vypadá, že by mohlo jít o Death Stranding 2 anebo o hru ze stejného universa. Než se hra však dostane na pulty, tak si ještě nějakou chvíli počkáme.

V prvním tweetu psal, jak designuje novou hru s Yoji Shinkawou, což je hlavní grafik nejen Death Stranding, ale i série Metal Gear Solid. Ke tweetu připojil také fotografii, na které se nachází malá část koncept artu nějaké vesmírné lodi a samozřejmě se nedá přehlédnout figurka BB z Death Strandingu.

V dalším tweetu se zmiňuje, že při tvorbě konceptů poslouchá album OASIS od umělce s názvem Kitaro a opět ke tweetu připojil fotografií. V ní můžeme další koncept vesmírné lodi, na které je dokonce napsáno Bridges, což je název společnosti, která se nachází ve světě Death Strandingu. Ihned se tak začalo spekulovat, že se Death Stranding v druhém díle přesune do vesmíru, anebo že má jít o spin-off ve vesmíru apod. Mohlo by se také jednat o DLC či datadisk.

Na skutečnou odpověď si bohužel ještě nějaký čas počkáme. Ve skutečnosti může jít jen o nějaké koncept arty z prvního dílu, které Hideo Kojima schválně připravil, aby nachytal fanoušky a novináře.