Zavřít reklamu

NAS od Synology používá i jeden z hlavních partnerů FC Barcelona

Tisková zpráva: Beko Slovakia patří do skupiny Beko Global, zastřešené Tureckou finanční společností Koç Holding. Beko se prodává ve více než 100 krajinách světa a zasteřšuje 14 značek. Momentálně je hrdým sponzorem FC Barcelona. Společnost byla založená v roku 1954 dvěma pány, Bejerano and Koç. Zabývá se výrobou a prodejem domácích spotřebičů a vybavováním celé domácnosti. Výzva […]

11. 3. 2019    

Tisková zpráva: Beko Slovakia patří do skupiny Beko Global, zastřešené Tureckou finanční společností Koç Holding. Beko se prodává ve více než 100 krajinách světa a zasteřšuje 14 značek. Momentálně je hrdým sponzorem FC Barcelona.

Společnost byla založená v roku 1954 dvěma pány, Bejerano and Koç. Zabývá se výrobou a prodejem domácích spotřebičů a vybavováním celé domácnosti.

Výzva

„Používali jsme různé cloudové systémy, ale až se Synology máme všechno na jednom místě a přesně víme, kde se nacházejí naše data,“ říká Oto Császár, Key Account Manager společnosti BEKO.

Beko roste, potřebujeme flexibilní, bezpečný ukládací prostor, který se lehce upravuje na míru a splňuje naše požadavky. Synology NAS je skoro bezúdržbové, což je pro náš byznys velmi důležité.

Řešení

Řešení Synology společnosti BEKO představil Oto Császár, který je Key Account Manager ve společnosti BEKO, a to na základě jeho osobní zkušenosti jakožto domácího uživatele. DS416 je 1. server společnosti BEKO, kde jsou osazené 2x 5TB disky. Připojení internetu je řešeno přes optickou linku. Server využívá aktuálně 12 lidí.

„Synology je pro nás flexibilní a bezpečná platforma na zálohování.“ říká Oto Császár, Key Account Manager společnosti BEKO.

Používané funkce:
Hlavní úlohou našeho serveru je zálohování souborů a sdílení společných projektů v rámci firmy. Synology NAS je kompatibilní se všemi platformami, a to i s mobilními.

Výhody

Mezi hlavní benefity využívání Synology patří vynikající poměr cena, výkon a jeho funkce. Nejčastěji používaný balíček Cloud Station se výborně hodí jak na zálohování, tak na vytvoření vlastního firemního cloudu. Co si na Synology ceníme, je bezstarostná a rychlá synchronizace mezi zařízeními. V případě konfliktu je jednoduché identifikovat problém a následně jej vyřešit.