Zavřít reklamu

Nakupte vánoční dárky na Alze za Třetinku a doplaťte je až příští rok

Komerční sdělení

26. 11. 2019    

Konzola

Vánoce mají mnozí z nás spojené s velkými finančními výdaji kvůli dárkům, výzdobě či jídlu. Zatímco s výzdobou a jídlem vám Alza (příliš) nepomůže, v případě dárků je tomu přesně naopak. Nakoupit zde totiž lze prakticky cokoliv, na co si jen vzpomenete, a to dokonce za Třetinku. Že nevíte, o co se jedná? Vše důležité vám v následujících řádcích vysvětlíme. 

Třetinka je velmi zajímavá a před Vánoci rozhodně vítaná možnost splacení vašeho nákupu. Její princip je naprosto jednoduchý – zkrátka jen na Alze zakoupíte produkt, na který je možné tato platební možnost uplatnit, a zaplatíte za něj třetinu ceny. Zbylé dvě třetiny pak doplatíte Alze kdykoliv v průběhu následujících tří měsíců a to bez jakýchkoliv úroků. Pokud se tedy rozhodnete například dnes pro nákup na třetinku, doplatit jej teoreticky můžete až na konci února, kdy už bude po vánočním šílenství a na vašich bankovních účtech se budou tetelit peníze.

Aby bylo možné Třetinku využít, je nutné splnit jednoduchá pravidla. Konkrétně stačí mít na Alze v uplynulých 12 měsících útratu alespoň za 5000 korun a 2 úspěšně dokončené objednávky. Jakmile tyto náležitosti splníte, Alza vyhodnotí vaší bonitu a pokud bude v pořádku, můžete vesele za třetinku nakupovat. Zkrátka jednoduché, rychlé, bezrizikové a užitečné.