Zavřít reklamu

Nad Falloutem 76 ještě Bethesda hůl nezlomila

Povstane Fallout 76 z popela?

25. 2. 2019     Zdroj

Fallout 76

Jen těžko bychom zřejmě hledali v minulých měsících hru, která by čelila tvrdší kritice než Fallout 76 z dílny Bethesdy. Dlouho očekávaný titul, na který se mnoho fanoušků této herní série velmi těšilo, totiž naprosto pohořel a to především kvůli své nedodělanosti. Bethesda se sice snažila celou situaci napravit, ani to však hru příliš nevzkřísilo. Vývojáři ale zatím flintu do žita rozhodně nehází, jelikož se nyní rozhodli představit své plány na letošní rok. 

Pokud jste si mysleli, že dá Bethesda od Falloutu 76 ruce co nejdál  a bude do ní dodávat jen drobnější updaty, jste na omylu. Podle vývojářů se totiž můžeme těšit v průběhu letošního roku na hned tři velké updaty, které do hry přidají nové herní režimy. Od těch si samozřejmě vývojáři neslibují nic jiného, než pomyslný restart, díky kterému vzrostou prodeje a na hru se nebude ve výsledku vzpomínat jako na propadák roku, ale “jen” jako na méně povedený díl série. 

Uvolňování updatů si Bethesda naplánovala na jaro, léto a podzim, přičemž podzimní update má být tím největším a nejzajímavějším. Detaily o něm však vývojáři zatím neprozradili, takže se můžeme jen dohadovat, co přesně přinese. 

Nechme se tedy překvapit, s čím se Bethesda nakonec vytasí a zda se jí z Falloutu 76 skutečně podaří nakonec vytvořit alespoň trochu oblíbenou hru. V redakci však zastáváme názor, že ať budou updaty jakkoliv dobré, tento díl bude v historii této herní série vždy vnímán záporně.