Zavřít reklamu

Na zbraně v obou rukou můžete v Cyberpunku 2077 zapomenout

Cyberpunk 2077 pomalu, ale jistě klepe na dveře a kromě pozitivních novinek občas přinesou vývojáři i špatné zprávy. Co nás čeká tentokrát?

25. 7. 2020     Zdroj

Cyberpunk 2077

Vývojáři z polského studia CD Projekt RED své veledílo v podobě Cyberpunku 2077 několikrát odložili, a fanoušci tak automaticky očekávali, že se dočkáme naopak několika bonusových funkcí, s nimiž se původně nepočítalo. Podle nejnovějších informací ale naši polští sousedé naopak celou řadu mechanik skrouhli, ať už se jedná o rychlé cestování nebo úpravu aut. Na druhou stranu byla absence těchto aspektů dobře odůvodněná a vývojáři tak učinili především za cenu lepší hratelnosti a srozumitelnějšího příběhu. Přesto se na Twitteru studio CD Projekt RED vytasilo s informací, jež řadu fanoušků příliš nepotěší. Zbraní v obou rukou se totiž v Cyberpunku 2077 nedočkáme, ačkoliv hlavní postava V na jedné ze sošek figuruje s dvěma pistolemi.

Smutnou zprávu potvrdil na sociální síti Marcin Momot, jenž dohlíží na komunikaci s komunitou a zpětnou vazbu. Jak v příspěvku jasně naznačil, Marcin se nesnažil fanouškům mazat med kolem úst a vyjádřil se naprosto jasně. Přesného důvodu proč k absenci této herní mechaniky došlo jsme se bohužel nedočkali, jisté ale je, že tato novinka zaskočila celou řadu příznivců, kteří sledují vývoj již hezkých pár let a tak nějak očekávali, že podobné šílenosti k cyberpunku zkrátka patří. I tak nás ale má čekat pěkný arzenál, tudíž se nemusíte bát, že se postupem hrou nedostanete k o poznání zajímavějším a nápaditějším smrtícím kouskům.